Kapat
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
space
ÜYE OL

Üye değil misiniz? Hemen üye olun ve Beymen avantajlarından yararlanın.

henry cavill henry cavill

NOW WOMAN & MAN

New Arrivals
VAHŞİ BATI VE GELENEKSEL DOĞU
Eski kostüm tasarımcısı ve stilist Yasuko Furuta’nın avangard fikirleriyle şekillenen Toga Pulla, her koleksiyonunda sıradışı parçalara sahip olmak isteyenlere sesleniyor. Geleneksel Japon tasarımları, modernize edilen Western detaylarla bir araya geliyor. Bu benzersiz buluşmaya yatırım yapmak, sezonun en doğru kararlarından olacak.
cizme
Rock N Roll
ozgur cool
Rock N Roll
Wanted
UYUMLU RAHATLIK
Günlük hayatta
kullanılan basit
nesnelerin
yalınlığından
ilham alan
Common Projects
tasarımcıları,
sneaker’da en
kullanışlı formu
keşfediyor. Son
teknoloji ürünü
rahat ve uyumlu
sneaker’lar,
casual’dan klasiğe
her kombinin
tamamlayıcısı
olacak!
ayakkabi

STYLE PROFILE

henry cavill
yeni superman
SAĞLAM DURUŞU,
SARTORIAL TARZI VE
KARİZMASIYLA ‘MODERN
ZAMANIN KAHRAMANI!
HAZIRLAYAN: BUKET KICIMAN
Hollywood’da yer aldığı projeler kadar alamadıklarıyla da adından söz ettiren; hayranlarının her filmde karizmasına rastlamak istediği Henry Cavill, Man of Steel filmiyle birlikte artık bir Superman! Davetlerde boy gösterdiği blazer-yelekpantolon takımları, daima özenle şekil verdiği saçları ve günlük stilde bile vazgeçmediği gömlekler ise gerçek bir Clark Kent olup olmadığına dair şüphe uyandıran parçalar…
henry cavill stili

Sartorial stili hayatın her anına uyarlamak zor değil. Günlük tarzda normcore bir yaklaşım; davetlerde ise güçlü detaylar çıkış noktanız olmalı!

Moda; “Henry Cavill kadar iyi bir vücuda sahip olduğunuzu düşünüyosanız, dar kesimlerden şaşmayın!” diyor. Zira ince trikolar ve dar kesim sweatshirt’ler bu sezon başı çekiyor.

Henry’nin beyefendi stilinin izinden gitmek için ayakkabı konusunda zorlayabileceğiniz maksimum nokta; driver ya da loafer tercih etmek olacaktır.

Mükemmel görünüm için rüzgarda bile şekli bozulmayan saçlar ve tıraşlı, bakımlı ve sağlıklı bir cilt şart.

CLOSE UP WOMAN

en stil sahibi
ERKEKLERİ GÖRDÜK
ŞİMDİ SIRA KADINLARDA!
TASARIMCILARIN
ELLERİNE
TUTUŞTURDUKLARINI
GİYMEK YERİNE KENDİ
TARZLARINI YARATAN,
HER DÖNEMDEN EN
STİL SAHİBİ KADIN
MÜZİSYENLERİ MERCEK
ALTINA ALIYORUZ.
HAZIRLAYAN: SU SONIA HERRING
gwen stefani
gwen stefani
20 yılı aşan başarılı bir müzik kariyeriyle, annelik ve moda tasarımcılığını hayatına sığdıran Gwen Stefani’nin tarzını en iyi tanımlayan kelime eklektik olabilir. Kırmızı halı dışında elbiseyle pek göremeyeceğiniz No Doubt solistinin en sevdiği parçalar, jean ve ilginç güneş gözlükleri. İmzası kırmızı ruju olmadan sokağa çıkmayan Stefani, şık bir gece çantasını kendi boyadığı jean pantolonlarıyla eşleştirip iyi görünmeyi başarabilen ender insanlardan.

CLOSE UP WOMAN

beyonce
solange
Knowles ailesinin az tanınan (bakınız abla Beyonce) ancak moda çevrelerinde daha çok saygı gören üyesi Solange ile tanışmanın vakti geldi. Moda haftalarına katılırken giydiklerinden tutun, davetler ve sokak stiliyle her defasında kendine özgü tarzını parlatan yıldız, canlı renkler ve desenlerin nasıl giyilmesi gerektiğine dair bir ders niteliğinde. Düğününde giydiği özel tasarım pelerinli Kenzo tulumu ise şarkıcının modaya bakış açısının en iyi örneği.
nanna ohland
oh land
Kopenhag doğumlu New York aşığı Nanna Øland Fabricius, namı diğer Oh Land zamanında tarzını ‘astronot-balerin’ olarak tanımlamış bir müzisyen. Bu ufak bilgi size stil ve modaya yaklaşımı ile ilgili bir fikir verebilir. Dantel bluzlar üzerine denim tulumlar, sade bir gömleğin altına yalnızca püsküllerden oluşan etek benzeri kombinlerle, trendler yerine keyfini takip eden yıldız, taklit edilmesi zor ancak kesinlikle orijinal bir tarz sergiliyor.

CLOSE UP WOMAN

stevie nicks
Efsanevi Fleetwood Mac’in solisti ve söz yazarlarından Stevie Nicks’in hem müziğe hem modaya olan etkisi on yıllardır azalmadı. Bohem, hippi karışımı tarzını sahnede uçlara taşıyan Nicks’in uçuşan şalları ve yarasa kollu elbiselerini unutmak mümkün değil. Kat kat takılar ve yüksek topuklu çizmeler, maksi elbiselere eşlik etmediği zamanlarda kombinlerde devreye İspanyol paça denim pantolonlar giriyor.
florence welch
florence welch
Florence Welch henüz 28 yaşında olmasına rağmen inanılmaz sesi ve besteleriyle olduğu kadar şahsına münhasır stiliyle de adından söz ettiren bir müzisyen. İmzası haline gelen uzun, tül elbiselerini geniş kenarlı şapkalar ve bolca takı ile süsleyen Welch, bohem tarzı ile dikkat çekiyor. Kızıl saçlı yıldız, desen ve işlemelere ağırlık verdiği dolabında çoğu zaman kalın topuklu ayakkabılar ve botlar tercih ediyor.

INTERVIEW

denime cazibe
KANADA’DA BAŞLAYIP
MİLANO’YA UZANAN
KARİYERLERİ BOYUNCA DAN
VE DEAN CATEN KARDEŞLER
GÖRDÜKLERI, TATTIKLARI
VE ZEVK ALDIKLARI HER
ŞEYİ TASARIMLARINA
YANSITTIKLARI 20
YILI VE MARKALARINI
ANLATIYORLAR.
KARŞINIZDA:
DSQUARED2!
RÖPORTAJ: ŞAHİN ÇAKIROĞLU
DAN AND DEAN CATEN
Moda dünyasında seksi olmayı yeniden yorumlayan Caten kardeşler için doğru kelime “öngörülemeyen” olmalı. Kanada’da doğan, New York Parsons’ı kendilerine uygun olmadığı için ilk senelerinde bırakıp Milano’ya yerleşen ikiz kardeşlerin Versace ve Diesel gibi devlerle çalıştıktan sonra Dsquared2 ismiyle kendi markalarını kurmalarının üzerinden 20 sene geçti. 20 yıllık süreçte markanın hayranları arasında Madonna, Gwen Stefani, Rihanna ve Lenny Kravitz gibi onlarca popüler isim var. Zaten klasik olanla popüleri beraber yorumlamak onların işinin bir parçası. Kendilerini herhangi bir akıma ya da kurala bağlı tutmuyorlar, sevmedikleri işleri asla yapmıyorlar. Caten kardeşler neden zevk alıyorlarsa onu yapıyorlar, sırf bu uğurda açtıkları bir restoran bile mevcut!
Geçtiğimiz sene markanızın 20. yılını kutladınız. Geçen bu zamanda D2 için neler değişti?
Geriye baktığımızda sadece güzel anılarımız var: Farklı ve ilham verici deneyimler ve tabii ki çok fazla motivasyonla dolu yıllar... Bu işe çok erken başladık ve hiç pişmanlığımız yok!
Tutkumuzla ve kendimizi adayarak her zaman en iyisini yapmaya çalıştık. Bu işi daha çok uzun seneler yapmak istiyoruz. En başından beri D2 için hiçbir şey tamamen kaybolmadı, olan her şeyi bu zamana beraberimizde getirdik.
İlk erkek koleksiyonunuzu çıkarttığınızda moda dünyasında bir şeyi değiştirmek istediniz mi?
Başlangıçta yalnızca kendi başımıza bir şey ortaya çıkarmaya yönelik güçlü bir tutkumuz vardı. Kendi kişisel vizyonumuzu katmak dışında moda dünyasında devrim yaratmak gibi bir isteğimiz yoktu.
Günümüz moda dünyasında insanların çabuk sevmek ve çabuk bıkmak gibi bir eğilimi var, sizce bu tasarımcının yaratıcılığı için bir tehdit oluşturuyor mu?
İnsanların çok fazla seçenekleri yoksa ve sürekli aynı şeylere bakıyorlarsa o zaman bıktıklarını düşünüyoruz. Bu bir tehdit değil de, yapabileceğimizin en iyisini yapmaya iten ve ezber bozan şeyler düşünmemizi sağlayan bir uyarıcı.

INTERVIEW

‘İKİMİZ İÇİN DE EN İYİ
ÇÖZÜMÜ ÜRETİYORUZ.
BİRBİRİMİZİ ÇOK İYİ
TANIYORUZ VE BU YÜZDEN
ÇOK UYUMLUYUZ.’
Kanada’da doğdunuz, New York’ta yaşadınız ve son olarak Milano’ya yerleştiniz...
Aslında Milano son durağımız değil ama bize en çok ilham veren şehirlerden biri ve her zaman için çok büyük fırsatlar sundu. İş nedeniyle çok sık gitsek de şu an Londra’da yaşıyoruz. Milano kesinlikle bir moda merkezi ve deneyim kazanmak için en iyi şehir.
Bir röportajınızda “İkiz olmak bizim gücümüz” demişsiniz. Buna rağmen beraber bir işi yürütmenin bazı zorlukları olmalı. Beraber çalışmanın en büyük zorluğu ne?
Dürüst olmak gerekirse görüş olarak ayrıldığımız zamanlar oluyor ama sonunda ikimiz için de en iyi çözümü üretiyoruz. Birbirimizi çok iyi tanıyoruz ve bu yüzden çok uyumluyuz.
2015 Sonbahar/Kış koleksiyonunuzda yerli Amerikan kabileleriyle eski soylu Avrupa ruhu bir aradaydı. Bu koleksiyon Kanadalı ve İtalyan kökenlerinizin bir sonucu diyebilir miyiz?
 Evet diyebiliriz. Çünkü son Sonbahar/ Kış kadın koleksiyonumuz Kanadalı kökenlerimize övgü niteliğindeydi ve özellikle İtalyan terziliğine olan bağımızın altını çiziyordu. Zaten nihayetinde D2 tamamen bu kombinasyonla ilgili.
Dsquared2 kadınını ve erkeğini nasıl tarif edersiniz?
Dsquared2 erkeği kesinlikle şehirli, kendine güvenen ve pozitif bir erkek. Bu yüzden açıkçası ideal D2 erkeği hem elegan hem gündelik öğeleri bir arada kullanmaktan çekinmeyen bir tip. Öyle biri ki; kişiliğini bir tarafa bırakmadan giyinen ve bu nedenle de farklı durumlarda kendini hep rahat hisseden bir erkek. D2 kadını ise oldukça seksi, cazibeli ve elegan; muhteşem kombinasyon! Kendine özgü stili ve aksesuarlarıyla oldukça cüretkar. Asla öngörülemeyen bir kadın.
ds2
ds2

STYLE GUIDE

stil tabulari
SEKSİST YAKLAŞIMLARIN,
RENKLERİN
BİRLİKTELİKLERİYLE
İLGİLİ BASKICI
POLİTİKALARIN, YERSİZ
KATEGORİLENDİRMELERİN
VE MANTIK DIŞI PEK
ÇOK TABUNUN MODASI
ÇOKTAN GEÇTİ. YENİ
MODA DÜZENINE
HOŞGELDİNİZ.
HAZIRLAYAN: ECEM KAVAKLI
gisele bundchen
uzun kadinlar
Kadının kısası makbuldür minvalindeki antika inanışlara yeni düzende -şükürler olsun ki- artık yer yok. Söz konusu stil olunca anlamların dışına rahatça taşabilmek; en rahat halinde bile seksi, şık ve zarif gözükebilmek; 1.80 cm boya 10 cm’lik topuklar ekleyerek uzun bacakları daha da uzatmak ve aşık olunan ayakkabıyla sokaklarda salınmak mümkün.
Desen
Desenleri göz yormayacak şekilde bir arada kullanabilmek görünümünüze modern bir dokunuş katmakla kalmaz, bir anda sokak stili sınıfında bir üst tabakaya terfi etmenizi sağlar. Örneğin; floral desenlerin çizgilerle birleşimi veya puantiyelerin etnik desenlerle buluşmaları zıt kutupların birbirini çekmesi gibi; stilinizle ilişkinizi her zaman zinde ve heyecanlı tutar. Yine de print 101 sınıfının ilk ders tüyosu olan natürel desenleri bir araya getirip soft geçişlerle alıştırma yapmayı unutmayın! Hemen leopar ve kamuflajın güvenli kollarına teslim olup 7/24 kapılarını çalabilir, aksesuar seçiminde iç iletişim için her daim desteğe çağırabilirsiniz.

STYLE GUIDE

bir kombinde
Son birkaç dönemin öne çıkan akımlarından olan color-blocking akımından bir şey öğrendiysek o da baskın renklerin bir arada doğru kullanılması halinde ne kadar çarpıcı bir nüans yakalanacağı! Artık yeşil ipek bluzunuzun altına giydiğiniz fuşya süet ayakkabılarınız ve elinize aldığınız sarı deri clucth’ınız yerinde bir kullanımla sizi ‘modern’ ve ‘stil sahibi’ kategorilerine sokuyor.
chrissy teigen
feminen durus
Fazla dekoltenin feminen görünüşü güçlendirdiğini düşünüyorsanız; stiliniz için hemen bir yardım çağırın. Vücudunuzu seviyorsanız, yeterince şanslısınız demektir. Skinny denim’ler, dekolteli ipek bluzlar ve stilettolarla buluşmak isterken; uzun kollu dar mini elbiseler kalın topuklu ankle botlara kavuşmak ve sokaklara karışmak istiyorken; kalem etekler yüksek ökçeli açık ayakkabılarla aşk yaşayabilecekken mutluluğu uzaklarda aramayın; kendinizi bir anda çağın gerisinde bulabilirsiniz!
altin ve gumus
Sezonun hit parçaları arasında yol ayrımına gitmeniz ve tarafınızı seçmeniz gerekmiyor. Gümüş yüzüklerinizin altın kolyenizle veya kolunuzdaki karışık bilekliklerin saatinizle inanın hiçbir alıp veremediği yok. Rahatlıkla arkanıza yaslanın ve sonsuz seçenekten sadece zevkinize uygun modelleri seçmenin keyfini yaşayın. Hayat gri ve sarı cephesindeki bu eskide kalmış savaşı devam ettirmek için çok kısa!

STYLE GUIDE

sweatshirt
High fashion kavramının günlük hayatımızın içinde bulduğu yeri her geçen gün biraz daha genişletmesiyle sweatshirt’ler günlük ve basit giyim kavramından yakayı kurtardı. Kanıtını; Kenzo, Phillip Lim, Givenchy, Valentino gibi önemli tasarımcıların elinden çıkan baskılı, kendinden desenli, deri detaylı sweatshirt’lerin kumaş pantolonlar veya kalem eteklerle stilize edilişinde bulabilirsiniz.
siyah ve lacivert
Carolina Herrera, Miu Miu, Céline ve daha nice tasarım devinin bu iki rengi barıştırma çabaları olumlu sonuç verdi! Ve işte lacivertle siyah bir arada; Alexa Chung, Mary-Kate Olsen ve daha birçok it girl’ün üstünde dostluk pozları veriyorlar. Elbette bu anlaşmanın da belli kuralları var. Örneğin; yine de siyah opak çoraplarınızı lacivert elbisenizle bir araya getirmeye çalışmayın. Büyük adımlar dışında iç rahatlığıyla bu barış anlaşmasına siz de dahil olabilirsiniz.
Alexa Chung
kisa kadinlar
‘Kısa kadınlar uzun elbise
giymemeli’ kuralı, artık
geçerli değil! İyi kesime
sahip uzun bir etek, kısa
bir kadının gardırobunun
vazgeçilmez
parçalarından biri
olmalıdır! Çünkü
iyi kesimli uzun bir
etek –veya bir elbisesizi
şahane bir göz
yanılgısıyla olduğunuzdan
daha uzun gösterebilir.
Kesimin yanında tercih
edilebilecek boyuna çizgili
desenler, tamamlayıcınız
olacak iyi bir deri ceket
veya üzerinize tam
oturacak bir tişört ve
tabii ki topuklularınızla,
korku duymadan petit bir
kadın olmanın sefasını
sürebilirsiniz.

TREND WOMAN

yeni sezon
ÇARPICI GÖRÜNÜŞLERİ
VE ÖZGÜN TARZLARIYLA
YENİ SEZONUN
EN HİT 10 ÇANTASI!
MARK CROSS “GRACE BOX”
Keskin hatları, nostaljik tarzıyla
asil ve güçlü ‘Grace Box’ ofis
stilinin kahramanı.
SOPHIE HULME “NANO ENVELOPE”
Zarf formuyla zarif, rengiyle dikkat
çekici ‘Nano Envelope’.
VALENTINO “B-ROCKSTUD”
Zımba ve zincirler ‘B-Rockstud’
modelinde blok renklere eşlik ediyor.
MANSUR GAVRIEL “LADY”
Yalın, hafif ve kullanışlı
‘Lady’ çanta, uyumlu tarzıyla
sonbaharın olmazsa olmazı.
ALEXANDER WANG “DIEGO”
Bucket bag’lere asi ve çarpıcı bir yorum
getiren ‘Diego’ kıştan bir parça…
MOSCHINO “BEAR”
Jeremy Scott’ın Teddy Bear
koleksiyonundan eğlenceli
ve özgür bir parça: ‘Bear’.
SARA BATTAGLIA “TERESA”
Püskül trendini askılara taşıyan
‘Teresa’ hareketli ve dikkat çekici.
GIVENCHY “PANDORA”
Neo klasikler arasına katılan ‘Pandora’
parlak dokusuyla bu sezon daha iddialı!
STELLA McCARTNEY
“FALABELLA FRINGE”
‘Falabella Fringe’ püskülleriyle, 70’lere dönüş
trendine Stella McCartney de katılıyor.
CHLOÉ “DREW”
Chloé’nin en hit çantası ‘Drew’
altın detaylarıyla sonbaharın
arzu objesine dönüşüyor.

BRAND TO KNOW

kym ellery
TEMSİLCİSİ OLDUĞU
‘MİMARİ-TERZİLİK’
AKIMIYLA, AVUSTRALYALI
TASARIMCILAR ARASINDAN
SIYRILAN ELLERY,
MODERN AMA BİR O KADAR
OLGUNLAŞMIŞ ÇİZGİSİYLE
DİKKAT ÇEKİYOR.
HAZIRLAYAN:: BUKET KICIMAN
Yeni Zelanda’da seramik, tekstil ve baskı tekniklerinin çalışıldığı sanatla çevrili bir evde doğan Kym Ellery, tasarım hafızasına yüklediği pek çok esin kaynağını da yanına alarak, moda eğitimi için Londra’ya yerleşiyor. Sonrası ise her başarılı tasarımcının yaşadığı klasik hikaye... Russh Magazine ile ünlenen çalışmaları; Avustralya Moda Haftası’nda yer alışını, modacıların A-List’ine giren Rihanna, Solange, Kate Blanchett ve Elle Fanning gibi isimlerin Ellery imzalı elbiseleri taşımasını ve dünya çapında ün kazanmasını da beraberinde getiriyor. Yıldızlara ulaşan Ellery’nin hayali ise Tilda Swinton ve Diane Kruger’ın üzerinde kendi tasarımlarını görmek.
Keskin çizgiler, katmanlar ve çoğu zaman kullanılan monokram renkler Ellery’nin tasarımlarında heykel ya da mimari bir eser çağrışımı yaratıyor. Yalın ve net modern dünyaya karşı avangard oyunlar yapmak Ellery’nin işi! David Bowie’ye ‘homage’ olarak kurguladığı sonbahar koleksiyonundaki kolsuz yelekler, ışıltılı krom ceketler ile 2015 kış koleksiyonundan, oversize kabanlar ve 70’lere gönderme yapan flare detaylar; yeni sezonda Avustralyalı markanın izinden gitmemizi söylüyor.
model1
model2

TREND MAN & WOMAN

yaz aksamlari
YAZIN SON
AKŞAMLARININ
GELDİĞİNİ ÜZÜLEREK
BİLDİRİYORUZ. İNCECİK
KIYAFETLERLE, ILIK
ESEN RÜZGARIN
TADINI ÇIKARDIĞIMIZ
AKŞAMLARDA YENİ
EŞLİKÇİMİZ : CEKETLER.
HAZIRLAYAN:: LEYLA HAZAL ÇETİN
kadin
Her hareketiyle adından sıklıkla söz ettiren Rihanna, sokak stiliyle de dikkat çekici. Yırtık şort, sneaker ve basic tişörtten oluşan sıradan kombinini, kırmızı deri ceketle bir basamak yukarı taşıyor!
Hanım Hanımcık
Daha zarif bir seçenek arayanlar için...
Elbiselerle kombinleyebileceğiniz, fular
detayıyla hareketlenmiş bu parça ister işe,
isterseniz de şık akşamlarınıza eşlik edebilir.
İleri Marş
Birazcık ciddiyete ne dersiniz? Dolabınızda
yeşilin hakimiyetinde bir ceket yoksa,
kurtarıcı bu parça için yer açın...
Çiçek Açın
Yaz sezonu bitiyor. Bunlar doğaya eşlik
edebileceğiniz son günler! İddialı kırmızısı ve
büyük desenleriyle Dolce & Gabbana ceket
görünümünüze hareket katacak.
Star’ların Tercihi
Deri cekete iddialı bir dokunuş kırmızıdan
geçiyor. Biraz asi, biraz rahat, oldukça
çabasız ama yine de dikkat çekici...

TREND MAN & WOMAN

brad pitt
erkek
Başarılı bir oyuncu, yakışıklı bir eş, tarz sahibi bir baba... Bu sıfatların sahibi Brad Pitt, sokak stilinde klasik lacivert blazer’ını, jean ve havalı bir şapkayla kombinliyor.
Umursamaz Havalar
Kaliteli bir deri ceket almak dolabınıza yapacağınız en iyi yatırım. Her şeyle kullanabileceğiniz bu parçayı, yanınıza aldığınız an, asi bir hava estireceksiniz.
Yaz Yağmuru

Tercihini
işlevsellikten yana
kullananlar için;
ince ve koruyucu!
Valentino’nun
kamuflaj desenli
ceketini isterseniz
ters çevirerek de
kullanabilirsiniz.
Renk Açın

Kışın gardırobun
arka sıralarında
bırakılan açık
renk ceketlerin
şimdi tam
zamanı. Öne
çıkarın!
Oyum Klasiğe

Klasik kesim
lacivert bir
blazer’ın yerini
hiçbir şey tutamaz.
Hem jean’lerle
hem de kumaş
pantolonlarla
kullanmak için
ideal.
Kalıpsız Şıklık

Kim demiş hem
rahat hem resmi
olunmaz diye...
Kalıpsız ceketler,
nam-ı diğer ceket
formlu hırkalar işte
tam bu iş için.

CLOSE UP MAN

5 parça
BU SONBAHAR,
STİLİNİZDEKİ HER DETAY
EN AZ SİZİN KADAR
İDDİALI, GÜÇLÜ VE
DİKKAT ÇEKİCİ!
HAZIRLAYAN:: ZEYNEP GÜR
1
BU NE ASABİYET?
Rich Kids
90’lı yılların sokak kültürünün parçası
sloganlar, bu sezon yine şapkalarla
dönüyor. Altın sarısı harfler ve ışıltılı
taşlarla mesajınızı verin!
2
FERMUARIN DAHİ KULLANIMI
Giuseppe Zanotti
Derinin mükemmel sunumuyla
tasarlanan Giuseppe Zanotti sırt
çantası, sırtınızdaki tüm yükü alacak.
Göze çarpanlar listesinde ilk sırada altın
fermuarlar gelse de ikinciliği siyah file
kaplama ve büyük cepler paylaşıyor.
3
ÖZGÜRLÜK MONTU
Neil Barrett
Neil Barrett’ın klasik sanatlara
olan ilgisi bu sezon da
tasarımlarında kendini
göstermeye devam ediyor.
Tasarımcıyla özdeşleşen
Özgürlük Heykeli baskılı
bomber ceketle, özgürlüğün
altını çizin!
4
TENİ ESMER RUHU RENGARENK
Dolce & Gabbana
Dış güzellik kadar iç güzelliğe de
önem verenler; sade, siyah duruşun
ardındaki gökkuşağı paletini fark
etmeli! Dolce & Gabbana’nın içi dışına
sığmayan cüzdanı, ayrıntılara önem
verenler için çocuk ruhlu bir seçenek.
5
DOST DA DÜŞMAN DA AYAĞA BAKACAK!
Alejandro Ingelmo
Alejandro Ingelmo tasarımı sneaker’lar
dokusuna farklı boyutlar katan geometrik
yüzeyiyle dikkat çekici! Asi, cool ve fütüristik
sneaker’larla hızınızı artırın.
Alt kapak Alt kapak
kapak
2
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
Alt Kapak