Kapat
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
space
ÜYE OL

Üye değil misiniz? Hemen üye olun ve Beymen avantajlarından yararlanın.

Channing Tatum Channing Tatum

NOW

New Arrivals
EVDE, İŞTE, HER YERDE
Sade, şık ve iddialı; üçü bir arada! Ben Minkoff’un modern çağ erkeklerine hitap eden çantaları seyahatlerde, iş gezilerinde veya toplantılarda günün kurtarıcısı olmaya aday. Bilgisayarınızı, dosyalarınızı ve kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz çağdaş tasarımlı çantalar, stilinizin ayrılmaz bir parçası olacak!
Ben Minkoff
Rock N Roll
Vahşi Cazbe
Rock N Roll
Wanted
SADE YORUM
Huzurlarınızda Pirerre Balmain! 2011’de kurulan marka sade ve naif bir çizgiye sahip. Temiz ve basit silüetleri, zamansız klasikler arasında yer alan Pierre Balmain yeni erkek koleksiyonunda kusursuz el işçiliğini öne çıkarıyor. Klasik parçalarda rahatlığı vurgulayan marka bu sonbahar erkeklerin radarında!
Pierre Balmain

BEYMEN NOW 100!

Beymen Now 100!
HAFTALIK ONLINE STİL VE İLHAM DERGİMİZ BEYMEN NOW 100. SAYISINI KUTLUYOR!
İşte geçtiğimiz 100 hafta boyunca sizlerle paylaştığımız zengin içeriğimizden akılda kalanlar...
Garance Dore
Moda dünyasının alçakgönüllü ve azimli Fransız’ı; sadece blogger değil bir modern ilham perisi. Doré’nin stilini ve ilk kitabını sayfalarımıza taşıdık...
Love Style Life
Pharrell
Müziğin Resmi Stil İkonu Pharrell
Alışılmadık ve şahsına münhasır tarzı sürekli evrilen Pharrell WIllIams, erkek modasına bakış açınızı değiştirdi!

70'lere Merhaba

BEYMEN NOW 100!

Denim'e Cazibe Katan D2
Karşınızda:
Dsquared2! Kanada’da başlayıp Milano’ya uzanan kariyerleri boyunca Dan ve Dean Caten kardeşler, ilham aldıkları her şeyi ve markalarını Beymen Now’a anlattılar.
‘İKİMİZ İÇİN DE EN İYİ ÇÖZÜMÜ ÜRETİYORUZ. BİRBİRİMİZİ ÇOK İYİ TANIYORUZ VE BU YÜZDEN ÇOK UYUMLUYUZ.’
Dsquared2!
Cannes Film Festivali
Cannes Film Festivali
Hollywood ve global sinema sahnesinin en iyileri ve elbette en şıkları Cannes Film Festivali’nin kırmızı halısındaydı… Zarafet, stil ve güzelliğin yıldızlarını mercek altına aldık.

Müziğin Resmi Stil İkonu Pharrell
Yaratıcı ve İlham Veren Evler

BEYMEN NOW 100!

Mary KATRANTZOU
Kısa sürede dünyaya yayılan ve trendleri belİrleyen markanın arkasındaki isim Mary Katrantzou ile göz alıcı desenlerini ve başarısının sırlarını konuştuk...
“BEN İLHAM PERİLERİNE İNANMAM.TASARIMLARIM HER ZAMAN KUVVETLİ, FAKAT ENİNDE SONUNDA HER ŞEY TARZA BAĞLIDIR. BU DOĞUŞTAN BİR KENDİNE GÜVEN HALİDİR VE BİREYSEL ESTETİK ANLAYIŞIYLA İLGİLİDİR.”
Mary KATRANTZOU
Stil Sahibi Kadın Müzisyenler
Stil Sahibi Kadın Müzisyenler
Stil Sahibi Kadın Müzisyenler
Hollywood ve global sinema sahnesinin en iyileri ve elbette en şıkları Cannes Film Festivali’nin kırmızı halısındaydı… Zarafet, stil ve güzelliğin yıldızlarını mercek altına aldık.

BEYMEN NOW 100!

Neil Barrett
Trendleri takip etmek yerine yaratan İngiliz tasarımcı ile İstanbul’da yüz yüze geldik ve istikrarlı kariyerini konuştuk.
“DOĞRU OLDUĞUNA İNANDIĞIM ŞEYLERİ YAPIYORUM VE İNSANLAR BUNU SEVİYOR NEDEN BAŞKASININ FİKRİNE GÖRE YAPTIKLARIMI DEĞİŞTİREYİM Kİ?”
Neil Barrett
Hafifleyen Dokular
Hafifleyen Dokular
Klasik giyimin en önemli parçası takım elbise yaz sezonunda keten ve pamuk gibi serin tutan, hafif kumaşlarda karşımızdaydı.

Cool'un Kadın Hali Chloe Sevigny
Bağımsız sinemanın en cool ismi Chloé Sevigny, serin duruşu ile ilham verdi...

Cool'un Kadın Hali Chloe Sevigny

BEYMEN NOW 100!

Milano'dan Sokak Modasının Yıldızları
Moda haftalarında sokaklardan ilham aldık...
Modanın Güçlü Erkekleri
Modanın Güçlü Erkekleri
Saç Aksesuarları
Sadece kıyafet değil, aksesuarlar ve yeni aksesuar trendlerini de inceledik..

STYLE PROFILE

Channing Tatum
Channing Tatum
EN SON MAGIC MIKE XXL’DA İNSANIN AKLINI BAŞINDAN ALAN DANSLARIYLA BOY GÖSTEREN TATUM’UN STİL KONUSUNDA DA SÖYLEYECEKLERİ VAR.
HAZIRLAYAN: SU SONIA HERRING
Son yılların en çok iş yapan başrol erkek oyuncularından Channing Tatum, aynı zamanda eski bir sporcu, model ve dansçı. Özellikle kariyerinin başında kişisel tarzı bu köklerden tam kopamayan Tatum, geçmişte stil departmanında zor anlar yaşadıysa da, kırmızı halı stilinin kusursuz olduğu kesin. Hatasız kesimler, ahenk içinde maskülen renkler ve titizlikle seçilmiş ayakkabılar… Channing Tatum’un stili yakın markajda.
Cahnning Tatum

Günlük hayatta sportif tarzını yansıtan rahat ve bol kıyafetler tercih ediyor.

Bere, kep, fötr şapka fark etmez; Tatum şapkasız çıkmıyor.

Kırmızı halıdaysa akan sular duruyor ve sahne özel dikim takımların oluyor.

Takımlarda parlak kumaşlar, balıksırtı desenler ve mendillerle deneyler yapmaktan çekinmiyor.

CLOSE UP MAN

Trikolar
DOLABINIZDA YER AÇIN; KIŞIN ASİL KURTARICILARI VE CESUR STİL KAHRAMANLARI TRİKOLAR GELİYOR!
HAZIRLAYAN: ZEYNEP GÜR
MODEL
MODEL

CLOSE UP MAN

MODEL
MODEL

BRAND TO KNOW

Racil
MASKÜLEN GiYiM KODLARINI BENiMSEYEN GÜÇLÜ KADINLARIN YENİ SÖZCÜSÜ.
HAZIRLAYAN: ZEYNEP GÜR
Trendler hepimizin ilgi odağı ve dünya modasının en büyük heyecanı; ancak ‘zamansız’ tasarımlar gardıroplarda her daim baştacı. Racil Chalhoub’ın maskülen kesimlerinin geleneksel detaylarla buluştuğu tasarımları zamansız olanlara örnek. Lübnan’da doğup Paris’te büyüyen yeni nesil tasarımcının, otoriter takım elbiselerin stil katsayısını artırarak sunduğu ilk koleksiyonu geçtiğimiz aylarda görücüye çıktı. Savile Row’un kaliteli, özgün ve geleneksel materyalleriyle bezenmiş koleksiyon özgür şehir kadınlarına hitap ediyor. Çizgilerinde yer yer efsanevi tasarımcı Yves Saint Laurent’in izleri hissediliyor. Tasarımcının koleksiyonundaki en gözde parçaları Soho ve Noho ‘parti’ ceketleri. Swarovski kristalleriyle süslenmiş blazer ceketler %100 Paris el işçiliğinin yansıması. İkinci koleksiyonunun ilkinin devamı niteliğinde olacağını söyleyen tasarımcının parçaları maceracı kadınların şimdiden görüş alanında!
Model
Model

GIFT GUIDE

Yepyeni bir sayfa açmak için
YILBAŞINDA SEVDİKLERİNİZİ MUTLU ETMENİN YOLU BEYMEN.COM’DAN GEÇİYOR. SINIRSIZ HEDİYE SEÇENEKLERİNİ KEŞFEDİN!
HAZIRLAYAN: ZEYNEP GÜR

STYLE GUIDE

Film Tarihinden İkonik Kareler
KÜLT FİLMLERİN İKONLARINDAN ALACAĞINIZ İLHAMLA STİLİNİZE EĞLENCE KATARKEN, ZAMANSIZ PARÇALARA SELAM DURMAYI DA İHMAL ETMEYİN!
HAZIRLAYAN: ECEM KAVAKLI
Cher Horowitz
Neil Barrett
Not defterlerinizi çıkarın. 90’ların klasik tarzını daha eğlenceli hale getirmek için ihtiyaç listeniz; blazer ceketler, mini etekler, ve gömlekler. Örnek için doğru adres ise; Beverly Hills’in iyi kalpli, sempatik ve moda meraklısı kızı Cher Horowitz. Renkleri ve desenleri gönlünüzce kullanabileceğiniz ve içinizdeki okul kızını günlük hayata uyarlayabileceğiniz bu stil alanında çok eğleneceksiniz!

STYLE GUIDE

Sandy Olsson
Grease
Çekimleri 1959 yılında yapılan, 1978 yılında yayına alınmış olmasına rağmen stil açısından zamansal olarak hiçbir eksiklik yaşatmamış efsane müzikal; Grease! Ve Grease dendiğinde akılda ilk canlanan görüntülerden biri; Sandy Olsson’un zamansız rock ’n’ roll imajı… Baştan aşağı siyaha bürünen kombinlerinizi çekinmeden en iddialı kırmızı ayakkabılarınızla eşleştirin. Unutmayın; rock ’n’ roll stilin zamansız çekiciliği zaman ve mekan tanımaz!
Mia Wallace
Pulp Fiction
Quantin Tarantino’nun 20 yıl önce karşımıza çıkardığı ve stil ikonu haline gelmesi pek şaşırtıcı olmayan Mia Wallace karakterinin stili; yıllar geçmesine rağmen hala podyumlarda etkisini göstermekte. Maskülen ve sofistike parçaların baskınlığını tüm kararlılığınız ve gücünüzle taşımaktan çekinmeyin.

STYLE GUIDE

Bonnie Parker
Bonnie & Clyde
Kalem eteklerin gücü yıllar geçse de etkisini asla kaybetmiyor! 60’lı yılların stili Bonnie Parker karakterinin ruhunda şekilleniyor. Baskın aksesuarların gücünü kadınsı parçalarla birleştirmenin tadını çıkarırken, suç ortağınızı seçin ve kendinizi sokaklara bırakın!
Bonnie Parker
Pretty Woman
Feminen stilin baş öğretmenlerinden sayılabilecek Vivian Ward karakteri, bugünün sokaklarında dolaşırken kadınsı parçalarla maskülen detayları daha çok bir araya getirdi. Beyaz bol gömleğinize eşlik edecek mini eteğiniz ve patlak renklerdeki stilettolarınızla, güvenli duruşunuzu pekiştirin.
Alt kapak Alt kapak
kapak
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Alt Kapak